Ubytování v soukromí, Praha 2 - Vinohrady

Apartmány - pronájem      Krátkodobě - střednědobě       Přímý kontakt - nízká cena       Rezervace on-line

  Záhřebská ul. č.18

Levné ubytování v Záhřebské ulici č. 18

Poloha

PRAHA 2 - VINOHRADY

Dovoluji si Vám nabídnout k ubytování zařízené apartmány v klidné, ale žijící čtvrti, Praha - Vinohrady, poblíž Náměstí Míru. Tato oblíbená pražská čtvrt byla formována převážně počátkem minulého století, kdy bylo postaveno nejvíce bytových domů. Mnoho restaurací a obchodů naleznete již v blízkém okolí apartmánů, jednou stanicí metra či malou procházkou lze dosáhnout historické centrum Prahy.

Důležité Lokalita v centru Prahy     

Dům

ZÁHŘEBSKÁ ULICE Č. 18

Činžovní dům č. 18, kde se apartmány nacházejí, byl postaven v r. 1935 na náklady naší rodiny. Po komunistickém převratu r. 1948 byl vyvlastněn a v r. 1992 navrácen. Poté proběhla rekonstrukce, v jejímž průběhu byly nebytové prostory přeměněny na malé ubytovací zařízení. Zvolíte li tento typ ubytování, můžete vnímat pocit soukromí, tak jako převážná většina stálých obyvatel domu.

Důležité Apartmány vybaveny mnoha užitečnými doplňky

Apartmány

MODERNÍ UBYTOVÁNÍ, VYBAVENÉ APARTMÁNY

Tyto byty jsou moderně zařízeny a vybaveny koupelnou a WC, kuchyňkou s chladničkou a nezbytnými potřebami pro vaření, sat. TV, přehrávačem a PC připojeným k internetu. Okna směřují do vnitřního bloku bytových domů se zahradou, anebo do klidné ulice. V tomto případě je apartmán opatřen protihlukovými okny, aby byl zajištěn klid i při případném vnějším hluku. Z důvodu nejnižších podlaží je výhled do zahrady poněkud omezen. Můžete si vybrat jednopokojové apartmány, vhodné pro 1 - 2 (3) osoby, či dvoupokojové apartmány , vhodné pro 2 - 3 (4) osoby. Čisté lůžkoviny a osušky připraveny. V apartmánech naleznete mnoho doplňků, zpříjemňujících ubytování..

Důležité Jednopokojové a dvoupokojové apartmány

Rezervace

ON-LINE OBJEDNÁVKA

Pro rezervaci kontaktujte přímo p. Machka, anebo nejlépe odešlete rezervační formulář. Chcete li se ujistit, zda je ve Vámi požadovaném termínu ještě volný apartmán, podívejte se prosím na dostupnost apartmánů.

Dostupnost Dostupné termíny   Formulář Rezervovat

NEKUŘÁCI VÍTÁNI   ve všech apartmánechPřímý kontakt ubytování v Praze: Machek, mobil: +420 603 416 668

Kontakt

Telefon:
Domů: +420 234 099 999
Mobil:  +420 603 416 668

Adresa:
Michal Machek

Záhřebská ul. č. 18
120 00 Praha 2 Vinohrady